Reklama
19 Marca 2019 Wtorek
Dziś imieniny: Aleksandryny, Józefa, Nicety
Do końca roku zostało 288 dni.
Reklama
Reklama

 
„Ostatni dzwonek” na złożenie wniosku
Wiadomości - Aktualności
Wpisany przez Sławek Cybulski   
środa, 27 czerwca 2018 18:4929 czerwca minie termin składania wniosków do nowego Budżetu Obywatelskiego.

 

Tylko do piątku do godziny 15:50 zduńskowolanie mogą składać wnioski do Budżetu Obywatelskiego na 2019 rok. Władze miasta mają nadzieję, że właśnie w ostatnich dniach spłynie do urzędu najwięcej propozycji od mieszkańców, bo jak na razie złożyli ich niewiele – zauważa Anna Paszkiewicz z Urzędu Miasta w Zduńskiej Woli

 

- Druki, na których trzeba swój pomysł do Budżetu Obywatelskiego zgłosić znajdziecie Państwo na stronach internetowych miasta. Można też przyjść do urzędu. Są wydrukowane. Można je pobrać. Tutaj pracownicy służą też wszelką pomocą przy ich wypełnianiu. Zapraszamy serdecznie. Do tej pory wpłynęło dwanaście wniosków - mówiła kilka dni temu Anna Paszkiewicz z Urzędu Miasta.

 

Złożenie wniosku z nazwą, opisem i kosztorysem zadania jest podstawowym warunkiem poddania pomysłu pod głosowanie mieszkańców. Wnioski złożone po 29 czerwca nie zostaną uwzględnione. Na inwestycje i wydarzenia w ramach Budżetu Obywatelskiego w 2019 roku władze Zduńskiej Woli przeznaczyły 760 tysięcy złotych.

 
 
Reklama
Reklama

Najczęściej czytane

                              Partnerzy:
                                 
Copyright© Agencja Informacyjno - Artystyczna "Jarso - Media" Sławomir Cybulski