Reklama
19 Marca 2019 Wtorek
Dziś imieniny: Aleksandryny, Józefa, Nicety
Do końca roku zostało 288 dni.
Reklama
Reklama

 
Piknik w rytmach Afryki [FOTO]
Wiadomości - Aktualności
Wpisany przez Sławek Cybulski   
środa, 27 czerwca 2018 18:07Była wata cukrowa, grill i wszystko to, co zwykle na takich piknikach, ale jednarzecz uczyniła go wyjątkowym...

 

Witamy wakacje”. Pod takim hasłem w niedzielę Wspólnota Lokalna Osiedla Nowe Miasto w Zduńskiej Woli zorganizowała piknik dla mieszkańców. Mimo deszczowej pogody, przyszło kilkadziesiąt osób i jak twierdzą, doskonale się bawili.

 

- Fajnie jest spędzić tak czas na dworze. Jesteśmy z dziećmi. Pilnujemy ich. Miło jest spędzić czas z sąsiadami – mówi Iwona Owczarek, mieszkanka osiedla Nowe Miasto.

- Można się spotkać z przyjaciółmi i fajnie spędzić czas, pobawić się, jest dużo konkursów – mówią Hania Jendrysiak i Oliwia Kozłowska


Arkadiusz Dubicki z zarządu Wspólnoty podkreśla, że najważniejsze jest to, by mieszkańcy chcieli ze sobą wspólnie spędzić czas i integrować się, a taki piknik jest najlepszą okazją ku temu:

 

- Dopisało sporo dzieci. Jesteśmy z tego zadowoleni. Dzięki sponsorom udało się nam w tym roku zrobić uważam dużo atrakcji dla dzieci - powiedział.

 

A wśród tych atrakcji były – jak to zwykle na piknikach – gofry, lody, wata cukrowa, grill, wypieki. Ale był również Ricky Lion z Warszawy, który kiedyś studiował w Polsce i świetnie mówił w naszym języku. To muzyk studyjny współpracujący z największymi gwiazdami polskiej estrady, który przyjechał do Zduńskiej Woli, by nauczyć mieszkańców osiedla Nowe Miasto gry na bębnach. Od najmłodszych – do najstarszych, każdy, kto rylko chciał mógł spróbować zagrać afrykańskie rytmy. Było dużo śmiechu, zabawy, oklasków, okrzyków i wszyscy znakomicie się bawili.


 

 
 
Reklama
Reklama

Najczęściej czytane

                              Partnerzy:
                                 
Copyright© Agencja Informacyjno - Artystyczna "Jarso - Media" Sławomir Cybulski