Reklama
12 Grudnia 2018 Środa
Dziś imieniny: Ady, Aleksandra, Dagmary
Do końca roku zostało 20 dni.
Reklama
Reklama

 
Prezydent komentuje sprawę basenów
Wiadomości - Aktualności
Wpisany przez Sławek Cybulski   
poniedziałek, 12 lutego 2018 22:20W sprawie basenów na MOSiRze wypowiedział się także prezydent. Urząd Miasta wydał w tej sprawie oświadczenie. Oto jego treść...

 

Dziś rano odbyło się kolejne spotkanie poświęcone sprawie funkcjonowania basenów przy ul. Kobusiewicza. Prezydent polecił podjęcie działań, które maja doprowadzić do otwarcia basenów w sezonie letnim.

Piotr Niedźwiecki: „W zeszłym roku przeznaczyliśmy blisko 200 tys. na remont instalacji, w tym roku zarezerwowałem w budżecie 500 tys. na kolejne remonty. Zrobimy wszystko aby w sezonie letnim został uruchomiony co najmniej średni basen oraz brodzik dla dzieci. Konieczność dostosowania otwartych basenów do rygorystycznych norm sanitarnych to kolejny argument za tym, aby kryta pływalnia powstała właśnie na terenie MOSiR, a nie obok SP 12. Połączenie całorocznego basenu z sezonowym obiektem to najlepsze rozwiązanie, które doskonale sprawdza się np. na Fali w Łodzi” - czytamy w komunikacie wydanym dziś przez Urząd Miasta Zduńska Wola.

 

 
 
Reklama
Reklama
                              Partnerzy:
                                 
Copyright© Agencja Informacyjno - Artystyczna "Jarso - Media" Sławomir Cybulski