Reklama
21 Maja 2018 Poniedziałek
Dziś imieniny: Jana, Moniki, Wiktora
Do końca roku zostało 225 dni.
Reklama
Reklama

 
W Zapolicach bawił Happy Bus [FOTO]
Wiadomości - Aktualności
Wpisany przez Sławek Cybulski   
wtorek, 11 lipca 2017 20:40Uczyli, bawili i prowadzili zajęcia po angielsku. W Zapolicach w miniony weekend gościli wolontariusze z różnych krajów, którzy przyjechali tam Happy Busem.

Od piątku do niedzieli przy placu Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Zapolicach stacjonował kolorowy autobus fundacji Happy Kids. Wolontariusze z Polski i zagranicy (z Algierii, Azerbejdżanu, Egiptu, Turcji, Chin, Maroko) uczyli, bawili i prowadzili zajęcia w języku angielskim dla dzieci. Sami mieli okazję uczyć się języka polskiego. Udział był bezpłatny, a na najmłodszych czekało wiele atrakcji. Dzieci mogły skorzystać z dmuchanych zjeżdżalni, trampoliny oraz spędzić aktywnie czas we wnętrzu Happy Busa, w którym znajdował się mini-figloraj. Prowadzone były różnego rodzaju gry sportowe i edukacyjne, nie zabrakło także malowania twarzy i robienia warkoczyków. Młodzież oraz dzieci z Gminy Zapolice mieli niesamowitą okazję do poszerzenia swojej wiedzy na temat kultury innych krajów.
- Zostaliśmy przyjęci w Zapolicach bardzo dobrze, pracownicy miejscowego domu kultury byli niezwykle pomocni i przyjaźni. Cieszymy się, że mogliśmy zapewnić dzieciakom tyle atrakcji, zabawy i radości każdego dnia. Przyjeżdżając tutaj byliśmy świadomi, że możemy dać wszystkim sporo frajdy, chociaż nie spodziewaliśmy się, że będzie to aż tak dużo. Nie było by tego wszystkiego, gdyby nie nasi sponsorzy, którzy zaopatrzyli nas w rożne produkty, które były niezbędne. Następnym przystankiem będzie Konopnica, gdzie również zostaniemy 3 dni oraz pragniemy zapewnić dzieciom i młodzieży wiele niezapomnianych wrażeń. Na pewno za rok z miłą chęcią odwiedzimy Zapolice - mówi Damian, jeden z koordynatorów akcji.

Happy Bus gości w Zapolicach co roku we wakacje.


See also:
Najnowsze artykuły:

 

Dodaj komentarz

Użytkownicy zarejestrowani mogą wprowadzać komentarze bez moderacji. Zachęcamy do rejestracji na portalu ezdunska.pl


Kod antysapmowy
Odśwież

 
Reklama
Reklama
                              Partnerzy:
                                 
Copyright© Agencja Informacyjno - Artystyczna "Jarso - Media" Sławomir Cybulski