Reklama
21 Maja 2018 Poniedziałek
Dziś imieniny: Jana, Moniki, Wiktora
Do końca roku zostało 225 dni.
Reklama
Reklama

 
Na „gruntowych” będzie kostka [FOTO]
Wiadomości - Aktualności
Wpisany przez Sławek Cybulski   
poniedziałek, 27 marca 2017 20:21Jeszcze w tym roku wyremontowane zostaną niektóre gruntowe ulice na osiedlu domków jednorodzinnych między ulicami Łódzką, Spacerową, Lipową i Lawendową. Poinformował dziś o tym dziennikarzy radny PiS Zbigniew Piotrowski.

 

Prawo i Sprawiedliwość zapowiedziało, że konferencje prasowe i briefingi będzie odtąd robić cyklicznie, by na bieżąco informować opinię ubliczną o tym, w jakim stopniu zaawansowania jest realizacja tegorocznego budżetu miasta. Dziś z dziennikarzami spotkał się radny PiS Zbigniew Piotrowski. Poinformował, że jeszcze w tym roku mają być zmodernizowane ulice gruntowe znajdujace sie w sektorze Lipwa - Łódzka - Spacerowa - Lawendowa.

 

- Widać, jak te ulice wyglądają – pokazywał w czasie konferencji fotografie tych ulic radny Piotrowski – gdy jest mokro to jest tragedia. Tam po prostu się nie da przejść. Przejechać to już w ogóle (…) To nie są ulice gdzieś tam na obrzezach miasta. A można powiedzieć, że w centrum – powiedział Z. Piotrowski

 

Nowej nawierzchni – z kostki – mają doczekać się ulice: Kwiatowa, Gołębia, Urocza, Jaśminowa oraz Wierzbową. Inwestycje są w różnym stadium realizacji, bo na przykład na Kwiatową już rozstrzygnięto przetarg na wykonanie, a na Gołębią dopiero ma być zrobiony nowy projekt. Niemniej, według zapowiedzi radnego PiS, poza Jaśminową i Uroczą, pozostałe ulice powinny doczekać się modernizacji jeszcze w tym roku. Radny Piotrowski wyjaśnił, że to on spotkał się z dziennikarzami, bo wymienione ulice leżą w jego wyborczym okręgu, ale podkreślał, że reprezentuje wszystkich radnych, bo cała Rada uchwaliła nowy budżet miasta.

 

 

 


See also:
Najnowsze artykuły:

 

Komentarze 

 
#6 mirwojski 2017-03-29 04:57
Cytuję ciekawe:
A jak tam basen? Czy to nie ten Pan przekonywał, że geotermia jest nieopłacalna?

A nie ma czasem "cóś" wspólnego z EC ???
Cytować
 
 
#5 do eswu 2017-03-28 14:25
A w Uniejowie się opłaca? Może dlatego, że nie mają takiego radnego?
Cytować
 
 
#4 eswu 2017-03-28 10:46
Tak, to ten pan. I ma rację. Geotermia to fajna sprawa jeśli woda ma powyżej 60 stopni C. i jeśli mamy ogromne pieniądze na jej wykorzystanie. Problemy techniczne i finansowe związanie z jej wykorzystaniem są tak wielkie, że nie stać na nią biednych. A na dokładanie do jej eksploatacji nie stać nikogo. Poczytajcie sobie o Lidzbarku Warmińskim. O Witowie koło Zakopanego nie wspomnę. A Uniejów po wpompowaniu mnóstwa kasy dalej się nie spina finansowo. Pozdrawiam wszystkich racjonalnie myślących
Cytować
 
 
#3 hrabia 2017-03-28 10:05
Panie Piotrowski, takich ulic w mieście jest bez liku. Może najpierw zróbcie zwykły asfalt na ulicach , a potem pod "swoimi" domami- kostkę?
Cytować
 
 
#2 mieszkaniec 2017-03-28 10:00
W końcu radni wzięli się za podstawowe potrzeby mieszkańców! Oby tak dalej!
Cytować
 
 
#1 ciekawe 2017-03-27 20:57
A jak tam basen? Czy to nie ten Pan przekonywał, że geotermia jest nieopłacalna?
Cytować
 

Dodaj komentarz

Użytkownicy zarejestrowani mogą wprowadzać komentarze bez moderacji. Zachęcamy do rejestracji na portalu ezdunska.pl


Kod antysapmowy
Odśwież

 
Reklama
Reklama
                              Partnerzy:
                                 
Copyright© Agencja Informacyjno - Artystyczna "Jarso - Media" Sławomir Cybulski