Reklama
25 Kwietnia 2019 Czwartek
Dziś imieniny: Jarosława, Marka, Wiki
Do końca roku zostało 251 dni.
Reklama
Reklama

 
Serdeczne biesiadowanie [FOTO]
Wiadomości - Aktualności
Wpisany przez Sławek Cybulski   
poniedziałek, 30 marca 2015 07:06


Już po raz 11. w hotelu Biesiada spotkali się młodzi ludzie z całej Polski po transplantacji serca. Mogli tu liczyć jak zwykle na wiele atrakcji, ale przede wszystkim na miłą, rodzinną atmosferę. To właśnie dlatego – jak wyznają – tak chętnie wracają tu co roku. (Więcej - dziś na www.TELEWIZJACENTRUM.pl)

To nie jest jedynie zjazd ludzi po przeszczepach serca, jak zwykło czasem się mówić. To przede wszystkim pełne niezwykłego ciepła i serdeczności spotkanie przyjaciół. Hotel Biesiada, którego właściciele Agnieszka i Jakub Klemżyńscy zaangażowani są bez reszty w to przedsięwzięcie, użycza im swoich gościnnych progów, starając się wraz z grupą przyjaciół, którzy współorganizując ten zjazd od samego początku, by młodzi ludzie którzy przyjeżdżają tu z najdalszych zakątków Polski czuli się tu wyjątkowo. Ale to nie tylko nie kończące się rozmowy przy biesiadnym stole. To także zajęcia integracyjne, dyskoteka, karaoke, konkursy, w tym roku także zwiedzanie Ośroka Szkolenia Państwowej Straży Pożarnej, pokazy, oraz  koncerty – tym razem wystąpili wychowankowie Powiatowego Centrum Kultury Sportu i Rekreacji a gwiazdą wieczoru była Magdalena Tul, m.in. gwiazda programu „Jaka to melodia” i uczestniczka telewizyjnego show „The Voice Of Poland”.

 

Podczas sobotniego biesiadowania, które było kulminacyjnym momentem zjazdu, podziękowano ludziom oraz instytucjom zaprzyjaźnionym i wspierającym te akcję. Upominki od organizatorów otrzymali też główni bohaterowie corocznych zduńskowolskich spotkań w Biesiadzie: dzieci, młodzież oraz… dorosła młodzież, którym kiedyś – jak sami twierdzą – ofiarowano drugie życie..

 

  


See also:
Najnowsze artykuły:

 

Dodaj komentarz

Użytkownicy zarejestrowani mogą wprowadzać komentarze bez moderacji. Zachęcamy do rejestracji na portalu ezdunska.pl


Kod antysapmowy
Odśwież

 
Reklama
Reklama
                              Partnerzy:
                                 
Copyright© Agencja Informacyjno - Artystyczna "Jarso - Media" Sławomir Cybulski