Reklama
26 Lipca 2017 Środa
Dziś imieniny: Anny, Mirosławy, Joachima
Do końca roku zostało 159 dni.
Reklama
Reklama

Logowanie


 
Aktualności
Serdeczne biesiadowanie [FOTO]
Wiadomości - Aktualności
Wpisany przez Sławek Cybulski   
poniedziałek, 30 marca 2015 07:06


Już po raz 11. w hotelu Biesiada spotkali się młodzi ludzie z całej Polski po transplantacji serca. Mogli tu liczyć jak zwykle na wiele atrakcji, ale przede wszystkim na miłą, rodzinną atmosferę. To właśnie dlatego – jak wyznają – tak chętnie wracają tu co roku. (Więcej - dziś na www.TELEWIZJACENTRUM.pl)

To nie jest jedynie zjazd ludzi po przeszczepach serca, jak zwykło czasem się mówić. To przede wszystkim pełne niezwykłego ciepła i serdeczności spotkanie przyjaciół. Hotel Biesiada, którego właściciele Agnieszka i Jakub Klemżyńscy zaangażowani są bez reszty w to przedsięwzięcie, użycza im swoich gościnnych progów, starając się wraz z grupą przyjaciół, którzy współorganizując ten zjazd od samego początku, by młodzi ludzie którzy przyjeżdżają tu z najdalszych zakątków Polski czuli się tu wyjątkowo. Ale to nie tylko nie kończące się rozmowy przy biesiadnym stole. To także zajęcia integracyjne, dyskoteka, karaoke, konkursy, w tym roku także zwiedzanie Ośroka Szkolenia Państwowej Straży Pożarnej, pokazy, oraz  koncerty – tym razem wystąpili wychowankowie Powiatowego Centrum Kultury Sportu i Rekreacji a gwiazdą wieczoru była Magdalena Tul, m.in. gwiazda programu „Jaka to melodia” i uczestniczka telewizyjnego show „The Voice Of Poland”.

 

Podczas sobotniego biesiadowania, które było kulminacyjnym momentem zjazdu, podziękowano ludziom oraz instytucjom zaprzyjaźnionym i wspierającym te akcję. Upominki od organizatorów otrzymali też główni bohaterowie corocznych zduńskowolskich spotkań w Biesiadzie: dzieci, młodzież oraz… dorosła młodzież, którym kiedyś – jak sami twierdzą – ofiarowano drugie życie..

 

  


See also:
Najnowsze artykuły:

 

Dodaj komentarz

Użytkownicy zarejestrowani mogą wprowadzać komentarze bez moderacji. Zachęcamy do rejestracji na portalu ezdunska.pl


Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników. Portal eZdunska.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich tresc. Komentarze zawierajace wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o jezyku polskim z dnia 7 października 1999r.), będą usuwane.


 
Reklama
Reklama
                              Partnerzy:
                                 
Copyright© Agencja Informacyjno - Artystyczna "Jarso - Media" Sławomir Cybulski