Reklama
12 Grudnia 2018 Środa
Dziś imieniny: Ady, Aleksandra, Dagmary
Do końca roku zostało 20 dni.
Reklama
Reklama

 
Kandydaci PO do Sejmiku
Wiadomości - Aktualności
Wpisany przez Sławek Cybulski   
sobota, 08 listopada 2014 12:01


Jolanta Szymańska i Zbigniew Piczman to kolejni, prezentowani przez nas kandydaci z naszego regionu do Sejmiku Województwa Łódzkiego. Reprezentują Platformę Obywatelską. (Więcej - na www.TELEWIZJACENTRUM.pl)

Zbigniew Piczman pracuje w Polskich Liniach Kolejowych, dlatego w Sejmiku Województwa Łódzkiego chciałby przede wszystkim zająć się sprawami kolejnictwa. Bardzo interesuje go m.in. sprawa przyszłości linii kolejowej Śląsk – Porty, jako kluczowego elementu rozwoju naszego regionu, ale nie tylko.

 

- Linia ta jest przewidziana do modernizacji przez moją firmę, w której pracuję. Mam nadzieję, że w następnej perspektywie będą tutaj jeździły pociągi tak jak kiedyś z większą częstotliwością, ale również z większą prędkością. Również linia kolejowa nr 14 łącząca Łódź z Ostrowem, ale nas interesujący odcinek przez Pabianice – Łask - Zduńską Wolę - Sieradz również ma być w najbliższej perspektywie finansowej modernizowana. Tam również będą nowoczesne tory, po których będą jeździły nowoczesne pociągi. Mam nadzieję, że jeśli zostanę wybrany radnym, będę miał zdecydowanie większy wpływ na te inwestycje o których mówiłem – podkreśla Z. Piczman 

Jolanta Szymańska jest radną Sejmiku Województwa Łódzkiego, która stara się o reelekcję. Wspomina, że choć nie afiszowała się z tym, to wiele ważnych spraw dzięki jej staraniom udało się załatwić dla naszego powiatu i regionu.

- Odniosłam sukces, jeśli chodzi o termomodernizację wszystkich naszych szkół. (…) Z determinacją zabiegam o pozyskanie środków na nasz szpital. (…) Wspieram również jednostki ochotniczej straży pożarnej i policję. (…) Wspierałam przez kilka lat koła gospodyń wiejskich. (…) Byłam inicjatorem powstania Inkubatora Przedsiębiorczości – twierdzi.

 

Oboje kandydaci do Sejmiku Województwa łódzkiego podkreślają, że nie są politykami, tylko samorządowcami. 

 

 

   


See also:
Najnowsze artykuły:

Aktualizowany: sobota, 08 listopada 2014 13:19
 

Komentarze 

 
#22 2014-11-11 13:53
Cytuję obserwator z.w.:
Pani Szymańska z PiS-u została radną sejmiku i zaraz po wyborze z tego pisowskiego bałaganu i zakłamania się wymiksowała. Brawo "baba z jajami"


Wpadła z deszczu pod rynnę i w o wiele większe gówno wpadła
Cytować
 
 
#21 2014-11-11 10:05
Cytuję obserwator z.w.:
Pani Szymańska z PiS-u została radną sejmiku i zaraz po wyborze z tego pisowskiego bałaganu i zakłamania się wymiksowała. Brawo "baba z jajami"

zatem zna już zasady postępowania . Teraz wymiksuje się do zwycięzcy A ponieważ podobno wygra PIS.... to ma szanse.
Cytować
 
 
#20 2014-11-10 22:59
Pani Szymańska z PiS-u została radną sejmiku i zaraz po wyborze z tego pisowskiego bałaganu i zakłamania się wymiksowała. Brawo "baba z jajami"
Cytować
 
 
#19 2014-11-10 16:01
Cytuję ankan1949:
Piszecie tylko o pani Joli, a nic o Zbyszku Piczmanie, więc ja napiszę Zbychu - trzymaj i nie daj się.

spokojnie. Już tyle razy kandydował, że da radę.......jak zwykle PRZEGRAĆ. Zbychu powtórz swoje wyniki! Powtórz. Trzymam kciuki ( żebyś jak zawsze przepie...ł)
Cytować
 
 
#18 2014-11-10 14:38
Cytuję Pacjent:
A Pani doktor Gieletucha startuje do rady powiatu dziwne, proponuję aby Pani skupiła się bardziej na pacjentach. Pamięta Pani jak z zapaleniem płuc wyrzuciła mnie Pani z gabinetu?


Nie Ciebie jednego. Ta Pani nadaje się do wszystkiego, byle bez kontaktów z ludźmi. Jest poprostu wredna.
Cytować
 
 
#17 ankan1949 2014-11-10 11:12
Piszecie tylko o pani Joli, a nic o Zbyszku Piczmanie, więc ja napiszę Zbychu - trzymaj i nie daj się.
Cytować
 
 
#16 2014-11-10 08:39
Cytuję taaa:
Cytuję tosia:
ja panią Jole znam osobiście i wiem, że w żadnych radach nadzorczych nie jest i nigdy nie była. Wstydźcie się za swoje wpisy - oczerniacie ludzi pisząc bzdury. Jest porządną osobą. Każdy z was piszących ma takie same szanse jak ona, czemu nic od siebie nie chcecie dać ani się w prace samorządowe zaangażować skoro jesteście tacy mądrzy?


bo zwyczajnie mamy w doopie taką politykę. Taką właśnie jak uprawia ta porządna Pani Jola.Farbowana lisica, zmienijaąca partie, poglądy. Taka to jest nasza mądrość.
Pomyslalas ze wlasnie organizujemy sie w rozne organizacje pozarzadowe bo nam to towarzystwo nie odpowiada,Chcem y spotykac sie z ludzimi godnymi,szanowa nymi i sami byc szanowani.prosta odpowiedz.Jak dieta radnego bedzie 150 zl miesiecznie bede kandydowal,bo nikt mi nie zarzuci iz ide tam dla kasy,stac mnie by pracowac pro-bono,dla dobra miasta i jego spolecznosci.I to cala odpowiedz na twe pytania.
Cytować
 
 
#15 2014-11-10 08:33
Cytuję pola:
No tak,pani radna z sejmiku zagraza naszej gwiezdzie joannie stad falszywe oskarzenia,ze nic nie zrobila a brala kase. Jak widac zdobyla srodki na inwestycje dla p.starosty, ktory teraz lansuje pania jaroslawska bo co juz szymanska zrobila swoje i pani juz dziekujemy. Moze teraz podekujemy tej przeswietnej parze pani j.ipan r
Obowiazkiem radnego jest informowac swych wyborcow o dzialaniach ktore podjol w ich imieniu i dla dobra spolecznosci ktora go wybrala,lecz ja pamietam oficjalnego wystapienia tej Pani w jakim kolwiek medium w miescie,iz pracuje i zaangazowala sie w jakikolwiek projekt na rzecz miasta.MOge jej wierzyc lecz nie musze,wiec nie ma sie co dziwic iz dzisiaj jest rozliczana z swej dzialalnosci,ni e dbala o swoj dobrze pojety interes,albo nie miala sie czym chwalic mowiac wspieralam.Ja tez wspieram i co z tego?robie to pro-bono,wiec mnie nikt nie rozlicza.
Cytować
 
 
#14 2014-11-09 19:35
Cytuję grala:
a ja tą panią poznałem przypadkowo i poprosiłem o pomoc w załatwieniu kilku spraw dla mojego przedsiębiorstw a, Zachowała się z wielką klasą, nie dość, że zorganizowała kilka spotkań w Urzędzie Marszałkowskim to potrafiła przekonać włodarzy województwa do mojego projektu i pomoc w jego finansowaniu, Dziś dzięki jej pomocy moja firma poszerzyła działalność i zatrudniła kilka osób. Skromna, sympatczna osoba

jesli miałeś rację, to żadna łacha, że jacyś politykierzy Ci pomagali. Powinieneś bez żadnej "pomocy", sam to załatwić. No chyba, że nie do końca było to legalne. Urzędnik jest od wykonania zadania. A już stwierdzenie,że dzięki Jej pomocy poszerzyłeś działaność jest co najmniej dwuznaczne. Chyba teraz Ty Ją załatwiłeś. Może to taka niedźwiedzia przysługa z Twej strony???? teraz kumam
Cytować
 
 
#13 2014-11-09 19:28
Cytuję lisek:
Jakoś w ciągu ostatnich czerech lat nie słyszałem o szczególnej aktywności radnej Szymańskiej. Dla mnie jest po prostu osobą niewiarygodną. Cztery lata temu dostała się do sejmiku z list PiS i to tylko dzięki temu, że po wyborach do Sejmu zwolniło się miejsce od razu przeszła do PO - farbowany lis. Nie wierzę i tyle. Na ulotkach zresztą lis został ten sam, tylko szyld się zmienił.

lis? naprawdę? sądzisz, że to naturalne futro?????? nie wierzę. Dżoanę Krupę tu zawołać!!!! MORDERCZYNI!!!!
Cytować
 

Dodaj komentarz

Użytkownicy zarejestrowani mogą wprowadzać komentarze bez moderacji. Zachęcamy do rejestracji na portalu ezdunska.pl


Kod antysapmowy
Odśwież

 
Reklama
Reklama
                              Partnerzy:
                                 
Copyright© Agencja Informacyjno - Artystyczna "Jarso - Media" Sławomir Cybulski