Dziś imieniny: Aleksandryny, Józefa, Nicety

2 BeFit zwyciężył! [FOTO]
Sport - Siatkówka
Wpisany przez Sławek Cybulski
niedziela, 07 kwietnia 2013 09:06

W sobotę uroczyście zakończono tegoroczną edycję Miejskiej Ligi Piłki Siatkowej. Zwycięstwo w sezonie 2012/2013 przypadło drużynie 2BeFit.

Tegoroczna amatorska liga siatkówki została zdominowana przez zespół 2BeFit. Siatkarze tej drużyny wygrali wszystkie mecze tracąc po drodze tylko 3 sety i to im przypadł puchar za zwycięstwo. Drugie miejsce w rozgrywkach zajęła Straż Pożarna Sieradz a trzecie Sagma.

Najwszechstronniejszym zawodnikiem rozgrywek uznano Daniela Buczkowskiego z 2BeFit.

Rozegrano także mecz pokazowy w którym mistrzowie pokonali 3 do 1 reprezentację ligi (w setach - 25:20 ; 25:17 ; 19:25 ; 25:23)

Oto składy:

2BeFIT: Sławomir Wróbel (c),Daniel Buczkowski, Jakub Chojecki, Tomasz Adamski, Piotr Lewi, Adrian Kupis, Kamil Rodziewicz, Piotr Kwiatkowski.

Reprezentacja Ligi: Mariusz Paszak (c), Jan Dobrowolski ,Michał Kubiak, Maks Paszak, Adam Błaszczyk, Rafał Łuczak.