Reklama
19 Marca 2019 Wtorek
Dziś imieniny: Aleksandryny, Józefa, Nicety
Do końca roku zostało 288 dni.
Reklama
Reklama

 
Siatkówka amatorska: 2BeFit już otwiera szampana [FOTO]
Sport - Siatkówka
Wpisany przez Sławek Cybulski   
niedziela, 10 marca 2013 19:07Amatorska Liga Siatkówki rozegrała w niedzielę przedostatnią kolejkę spotkań. Mimo, że zespół 2BeFit mistrzowski tytuł ma już w kieszeni, mecze dostarczyły dużo emocji.Zmagania siatkarzy, które toczą się „siódemce” są ciekawe, a wiele spotkań jak na amatorską ligę stoi na wysokim poziomie. Lider tabeli 2BeFit pokonał Wolę 2 do 0 lecz zwycięstwo nie przyszło mu tak łatwo, jak mogłaby wskazywać różnica punktowa w tabeli. O ile pierwszego seta lider wygrał do 19, to w drugim Wola bliska była sprawienia niespodzianki, przegrywając ostatecznie 23 do 25.


W pozostałych spotkaniach: Spedycja Dawid pokonała Damis 2 do 0 w setach do 23 i do 16 a wicelider - Sagma uległa czwartej w tabeli Straży Pożarnej Sieradz 0 do 2. Przegrywając pierwszego seta gładko do 14 w drugim stoczyła zacięty bój ulegając ostatecznie 24 do 26.


Za tydzień już ostatnia runda tych rozgrywek. Wola zagra ze Strażą, Damis z Sagmą a na deser Spedycja Dawid spróbuje pokonać 2BeFit, który całych rozgrywkach stracił zaledwie 3 sety i już w poprzedniej kolejce, zwycięstwem nad Sagmą zapewnił sobie tytuł mistrzowski.

See also:
Najnowsze artykuły:

Aktualizowany: niedziela, 10 marca 2013 19:57
 

Dodaj komentarz

Użytkownicy zarejestrowani mogą wprowadzać komentarze bez moderacji. Zachęcamy do rejestracji na portalu ezdunska.pl


Kod antysapmowy
Odśwież

 
Reklama
Reklama

Najczęściej czytane

                              Partnerzy:
                                 
Copyright© Agencja Informacyjno - Artystyczna "Jarso - Media" Sławomir Cybulski