Reklama
19 Czerwca 2018 Wtorek
Dziś imieniny: Gerwazego, Protazego, Sylwii
Do końca roku zostało 196 dni.
Reklama
Reklama

 
Podział punktów w Toruniu
Sport - Aktualności
Wpisany przez Sławek Cybulski   
poniedziałek, 15 maja 2017 07:02Remis przywiozła Gatta z wyjazdowego spotkania w Toruniu. Rekord Bielsko – Biała zremisował natomiast w Szczecinie. Sytuacja w grupie mistrzowskiej zrobiła się Bardzo ciekawa..

Pierwszy w fazie finałowej wyjazdowy mecz był dla Gatta bardzo trudny. Rozpoczął się fatalnie, bo zduńskowolanie stracili gola już w 9 sekundzie. W 7 minucie przegrywali już 0:2. Ale Gatta to ambitna drużyna z charakterem, co udowadniała nam już niejednokrotnie. W 10. minucie kontaktowego gola zdobył Mariusz Milewski a w 14. wyrównał Michał Marciniak (na zdj.). Było więc 2:2

Po przerwie to gości w 34 minucie ponownie objęli prowadzenie, ale wynik meczu, kilkadziesiąt sekund później wyrównał Marcin Stanisławski. Tym sposobem zduńskowolanie wywieźli z Torunia tylko 1 punkt, ale nie stracili jednopunktowego dystansu do Rekordu, który także zremisował w Szczecinie i również 3:3. W najbliższą sobotę o 18:00, w przedostatniej kolejce tego sezonu, Gatta podejmować będzie Pogoń Szczecin. Rekord natomiast zagra u siebie z bardzo mocnym Clearexem.      


See also:
Najnowsze artykuły:

 

Dodaj komentarz

Użytkownicy zarejestrowani mogą wprowadzać komentarze bez moderacji. Zachęcamy do rejestracji na portalu ezdunska.pl


Kod antysapmowy
Odśwież

 
Reklama
Reklama
                              Partnerzy:
                                 
Copyright© Agencja Informacyjno - Artystyczna "Jarso - Media" Sławomir Cybulski