Reklama
12 Grudnia 2018 Środa
Dziś imieniny: Ady, Aleksandra, Dagmary
Do końca roku zostało 20 dni.
Reklama
Reklama

 
Młoda Pogoń - wśród najlepszych [FOTO]
Sport - Aktualności
Wpisany przez Sławek Cybulski   
wtorek, 03 maja 2016 17:15

Młodzi piłkarze Pogoni rocznika 2008 zajęli 3 miejsce w silnie obsadzonym piłkarskim turnieju Gatta Active Cup, który w niedzielę rozegrano na Stadionie Miejskim. W gronie przeciwników, mieli reprezentantów najbardziej znanych klubów w Polsce. (Więcej - wkrótce na www.TELEWIZJACENTRUM.pl)

W rozegranym na Stadionie Miejskim I Turnieju piłkarskim Gatta Active Cup dla rocznika 2008 wzięło udział 12 zespołów z tak liczących się w Polsce ośrodków Piłkarskich jak Zabrze, Lublin, Płock, Łódź i Kraków. W zgodnej opinii obserwatorów turniej w Zduńskiej Woli stał na wysokim poziomie. Nasze województwo reprezentowały drużyny Warty Sieradz ,SMS Łódź ,Włókniarza Pabianice oraz Pogoni Zduńska Wola. W trzech grupach mecze rogrywano systemem każdy z każdym. Z najlepszych drużyn utworzono tzw. Ligę Mistrzów, a nieco słabsze wystąpiły w tzw Lidze Europy. Pogoń w jasnych koszulkach zagrała w Lidze Mistrzów i to z dobym rezultatem. Zduńskowolanie pod wodzą trenera Sylwestra Malika przegrali wprawdzie z dwiema drużynami z Lublina : Motorem i BKS, ale wygrali 3 spotkania: 2-0 z SMSem Łódź, 3do 0 z Wartą Sieradz i aż 6 do 1 Cracovią Kraków. I zajęli wysokie 3 miejsce w turnieju. Zwyciężył Motor Lublin przed BKSem. W całym turnieju na boiskach Pogoni zagrało blisko 160 małych piłkarzy.  
 

fot: MGUKS Pogoń 

Komentarze 

 
#2 Serem 2016-05-03 22:07
Szewczyk to polityczna ... kto wygrywa wybory to sie z nimi układa i razem doją rodziców z kasy i tak juz tyle lat.A rodzice naiwni i płacą ,za co jak tam źadnego szkolenia nie ma tylko same turnieje robią dla małych dzieci a jak z małych dzieci stają się juniorami to grac nie potrafią.Apel do rodziców - otwórzcie oczy i nie bądzcie naiwni nie dawajcie źadnych składek.Zobaczcie ile miasto daje Szewczykowi na klub plus wasze składki niezły biznes co Szewczyk!!!!
Cytować
 
 
#1 RODZIC 2016-05-03 17:48
Jarek od kiedy ty w PiS ?
Cytować
 

Dodaj komentarz

Użytkownicy zarejestrowani mogą wprowadzać komentarze bez moderacji. Zachęcamy do rejestracji na portalu ezdunska.pl


Kod antysapmowy
Odśwież

 
Reklama
Reklama
                              Partnerzy:
                                 
Copyright© Agencja Informacyjno - Artystyczna "Jarso - Media" Sławomir Cybulski