Reklama
12 Grudnia 2018 Środa
Dziś imieniny: Ady, Aleksandra, Dagmary
Do końca roku zostało 20 dni.
Reklama
Reklama

 
Piłkarki MKSu zagrały na hali [FOTO]
Sport - Aktualności
Wpisany przez Sławek Cybulski   
czwartek, 11 lutego 2016 20:33

W miniony weekend kibice futbolu w naszym mieście mogli się emocjonować halowym turniejem kobiet. Jego gospodyniami po raz pierwszy były piłkarki MKSu. (Więcej - na www.TELEWIZJACENTRUM.pl)

Turniej rozegrany w hali "szóstki" miał zasięg ogolnopolski. Przyjechały zespoły z województwa śląskiego, wielkopolskiego, mazowieckiego no i oczywiście łódzkiego. Przeważnie były to drużyny trzecioligowe, ale zawitał też drugoligowy UNKS Zgierz. Dziewczęta MKSu zaprezentowały się walecznie. Jeśli przegrywały, to nieznacznie: 0 do 1 z LKSem Świnice Warckie, 0:2 z Ostrovią Ostrów Wielkopolski, 0:1 z PTC Pabianice i także 0:1 z Królewskimi Płock. Jeden mecz zremisowały: 0:0 z Kają Opoczno. Dwukrotnie natomiast schodziły z boiska jako zwyciężcczynie wygrywając 2:1 z LKSem Orzeł Pawonków oraz 1:0 z drugoligowym UMKSem Zgierz.
W ostatecznej klasyfikacji dziewczęta MKSu prowadzone przez duet trenerski Magdalena Kazek / Anna Komorek zajęły w tym turnieju 6 miejsce na osiem zespołów. Zwyciężyły rewelacyjne piłkarki Królewskich Płock ktore wygrały wszystkie spotkania. Drugie miejsce zajęło PTC Pabianice a trzecie Ostrovia.

fot. Krzysztof Staniucha

  

Aktualizowany: czwartek, 11 lutego 2016 20:44
 

Dodaj komentarz

Użytkownicy zarejestrowani mogą wprowadzać komentarze bez moderacji. Zachęcamy do rejestracji na portalu ezdunska.pl


Kod antysapmowy
Odśwież

 
Reklama
Reklama
                              Partnerzy:
                                 
Copyright© Agencja Informacyjno - Artystyczna "Jarso - Media" Sławomir Cybulski