Pogoń przegrała z Włókniarzem
Sport - Piłka nożna
Wpisany przez Sławek Cybulski
czwartek, 16 maja 2013 09:53

W zaległym spotkaniu 4 ligi Seniorzy Pogoni przegrali wczoraj z Włókniarzem Pabianice 1 do 3. W najbliższą sobotę zmierzą się na wyjeździe z Borutą Zgierz.

Po wygranym 3:1 meczu przed własną publicznością z Jutrzenką Warta wydawało się, że i tym razem podejmują Włókniarza Pabianice zduńskowolanie spełnią oczekiwania swoich kibiców. Niestety. Mimo iż nasi piłkarze mieli czasami optyczną przewagę, to ich akcje, pabianiczanie „gasili” skutecznie przed własnym polem karnym. Wystarczy powiedzieć, że w I części gry Pogoń oddała tylko jeden celny strzał na bramkę rywali po rzucie wolnym wykonywanym przez Adama Koniecznego. Goście natomiast strzelili pierwszego gola w 27’. Po zmianie stron w 54’ podwyższyli na 2:0 wykorzystując rzut karny. Dwie minuty później Adam Konieczny strzelił wprawdzie kontaktową bramkę, ale ostatnie słowo należało do Pabianiczan, którzy w 78 minucie ustalili wynik na 3 do 1.